Brošiūros

.

Kaina 0,50 €

Susipažinkite: AA

ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI
…trumpi duomenys apie AA programą gydantis nuo alkoholizmo

Jeigu jus traukia alkoholis arba ta trauka kelia jums rimtą nerimą, tai gal bus įdomu susipažinti su AA veikla ir mūsų siūloma programa gydytis nuo alkoholizmo.
skaityti visą tekstą pdf

.

Kaina 1,00 €

AA: 44 klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai
susiję su AA gydymosi nuo alkoholizmo programa

 

…Ši brošiūra skiriama tiems, kurie domisi AA veikla dėl savęs, savo artimųjų ar paprasčiausiai norėtų suprasti, kuo ypatinga ši neįprasta bendrija. Šioje brošiūroje mes pateikiame daugelį dažnai pasitaikančių konkrečių klausimų ir mūsų atsakymus į juos. Tai padės geriau perteikti žinias apie savanoriškos, neturinčios griežtos organizacinės struktūros draugijos veiklą. Į šią draugiją įeina vyrai ir moterys, kuriuos sieja bendras tikslas: blaiviai gyventi patiems ir padėti kitiems alkoholikams, prašantiems pagalbos, mesti gerti.
plačiau

.

Kaina o,50 €

Jaunimas ir AA

…Šioje brošiūroje rasite 19 AA istorijų, jos yra asmeninė jaunų narių, tokių kaip mes, įvairaus amžiaus vaikinų ir merginų, patirtis. Tikimės, kad jos padės jums surasti savo kelią.
plačiau

.

Kaina 0.50 €

Laiškas moteriai alkoholikei

Moteriai, kuri geria ir yra
linkusi manyti, jog turi problemą

 

Jeigu aš būčiau tavo kaimynė ir matyčiau, kaip tu narsiai ir beviltiškai kovoji su savo negalia, ir kreipčiausi į tave tuo kart, kai mes neišvengiamai susitinkame, aš nedrįsčiau tau pasakyti to, ką dabar pasakysiu. Tu ir neleistum man kalbėti – bijotum manęs. Tu pamanytum, kad aš esu iš tų, susimokiusių prieš tave kartu su visu pasauliu, ir nekęstum manęs, kad aš nutuokiu apie tavo slepiamą baisią kančią (…)
Todėl aš turiu tau parašyti. Aš rašau tau laišką, kurį tu rasi saugiai padėtą ir paslėpsi, kad jo nepamatytų tavo šeima, ir tik vėliau jį perskaitysi.
plačiau

.

Dvasininku klausimai-30

Kaina 1,00 €

 Dvasininkų klausimai apie AA

Pagrindinių religijų vadovai
išreiškė savo paramą AA programai

 

Daugelis dvasininkų gerai žino apie AA kaip nesektantišką, nereliginę sąjungą ir jos pastangas padėti alkoholikams liautis gerti ir gyventi sveiką bei produktyvų gyvenimą; jiems žinoma, kad ir tarp jų yra tokių, kurie rado atsakymą atėję pas AA dėl savo asmeninių girtuokliavimo problemų. Šiame leidinyje pateikiami dažniausiai dvasininkų užduodami klausimai apie AA.
plačiau

.

AA pataisos įstaigose 30

Kaina 1,00 €

AA pataisos įstaigose

Ir kalėjime ir laisvėje AA grupė turi
tik vieną tikslą – perduoti žinią kenčiantiems alkoholikams

 

Labai svarbu kiekvienam aiškiai suprasti, ką anoniminiai alkoholikai gali ir ko negali daryti, padėdami alkoholikams pataisos įstaigoje, taip pat kai jie bus paleisti į laisvę.
plačiau

.

Kaina 0,50 €

AA narys: vaistai ir kiti narkotikai

…Šioje brošiūroje kurie AA nariai, kuriems vaistai buvo reikalingi, dalijasi savo patirtimi; taip pat pateikiamos istorijos AA narių, kurie vartojo narkotikus, pradedant marihuana ir baigiant vaistais nuo skausmo, ir pajuto alkoholikui būdingą priklausomybę nuo kitų narkotikų.
plačiau

.

Kaip suprasti anonimiskuma-30pr.Kaina 0,50 €

Kaip suprasti anonimiškumą

Anonimiškumas yra visų mūsų tradicijų dvasinis pamatas,
nuolat primenantis, kad šios nuostatos svarbiau už asmenybes.

 

Koks yra Anoniminių Alkoholikų anonimiškumo tikslas? Kodėl jis dažnai minimas – kaip didžiausias, visuotinis Draugijos saugumas, užtikrinantis jos tolesnį gyvavimą ir augimą?
plačiau

.

Kaina 1,00 €

Anoniminiai alkoholikai draugijos nario akimis 

Ši bošiūra skirta paaškinti teikiantiems pagalbą specialistams, kaip AA veikia. AA programa remiasi alkoholikų dalijimusi patirtimi, jų stiprybe ir viltimi, tačiau pats sveikimo procesas yra labai individualus. Kiekvienas narys taiko jį pagal savo poreikius. Taigi čia programa aprašoma taip, kaip ją mato vienas iš AA narių; tačiau brošiūra atspindi ir visos draugijos mąstymą, nes ją patvirtino AA generalinės tarnybos konferencija.
plačiau

.

Globa-virs_20procKaina 1,00 €

Klausimai ir atsakymai apie globą

Kas yra globa?
Patarimai ieškančiam globėjo.
Patarimai norinčiam globoti.
Patarimai grupei kaip organizuoti globojimo veiklą.

 

ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI nuo globos ir prasidėjo. Kai Billui W., blaiviam dar tik keletą mėnesių, užėjo galingas potraukis gerti, jam atėjo mintis: „Tau reikia kito alkoholiko, su kuriuo galėtum pasikalbėti. Tau būtinai reikia kito alkoholiko, kaip ir jam reikia tavęs!“
Jis susirado dr. Bobą, kuris desperatiškai ir nesėkmingai bandė sustoti gėręs, ir iš jų nelaimės gimė AA. Tada nebuvo vartojamas žodis „globėjas“; dar nebuvo parašyti Dvylika žingsnių, tačiau Billas perdavė žinią dr. Bobui, kuris savo ruožtu saugojo savo blaivybę padėdamas daugybei kitų alkoholikų. Taip abu mūsų įkūrėjai atrado, kad dalydamiesi su kitais jie begalinai praturtina savo blaivų gyvenimą…
plačiau

.

AA grupe-30.

Kaina 1,00 €

AA GRUPĖ

Kaip viskas prasideda?
Kaip veikia grupė?
Kaip ją įkurti?

 

Ši brošiūra yra parengta kaip AA grupės parankinė informavimo priemonė ir pasiūlymų knyga, bet ne kaip nurodymai, ką kas turi daryti. Tai yra papildas „AA Tarnybos vadovui“, AA grupės vadovėliui ir kitai literatūrai; joje detaliau nagrinėjami įvairūs grupės reikalai.
plačiau

.

Tradiciju pasitikrinimas-30

Kaina 0,50 €

  AA tradicijų pasitikrinimo klausimai

Šie klausimai kartu su 12 Tradicijų AA žurnale Grapevine buvo pradėti spausdinti 1969 m. lapkritį ir peržiūrėti 1971 m. rugsėjį. Nuo tada jais naudojasi dauguma AA grupių norėdamos pasitikrinti, ar jos gyvena paga AA tradicijas…

Atsisiųsti brošiūrą pdf

Šias brošiūras ir kitą Anoniminių alkoholikų literatūrą galite įsigyti:
AA Tarnybos biure.
Taip pat galite teirautis artimiausioje AA grupėje arba susisiekti su Jūsų regiono AA tarnyba

Anoniminių alkoholikų literatūrą jau galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje knygos.lt, kai kurių knygynų internetinėse parduotuvėse*
knygų ir brošiūrų kainas internetinėse parduotuvėse nustato pardavėjai

www.webmeistrai.lt