Lankstinukai

 Ar jums reikia

Kaina 0,05 €

 Ar Jums reikia AA?

Tik Jūs pats galite nuspręsti, ar norite būti
Anoniminių alkoholikų Draugijos nariu, –
jei galvojate, kad tai Jums gali padėti.

Mes susibūrėme į draugiją, kadangi nebegalėjome kontroliuoti savo gėrimo. Mes vis dar negalėjome prisipažinti, kad niekuomet nebegalėsime gerti saikingai. Po to išgirdome iš AA narių, kad esame ligoniai. Sužinojome, kad daugybė žmonių lygiai kaip ir mes kenčia dėl kaltės, baimės, vienatvės, beviltiškumo jausmo. Sužinojome, kad šie jausmai mus lydi dėl to, kad mes sergame alkoholizmu.
Mes pasistengėme suvokti, ką alkoholis mums padarė. Čia pateikiame keletą klausimų, į kuriuos pabandėme sąžiningai atsakyti.

Skaityti visą tekstą čia

 AA nauju nariu kl.virselis

Kaina 0,05 €

AA: Naujų narių  klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai 
susiję su AA gydymosi nuo alkoholizmo programa

Šis leidinys skiriamas žmonėms, kurie pirmą kartą kreipiasi į Anoniminius alkoholikus (AA).
Jame pateikiami atsakymai į tipiškiausius klausimus, rūpimus naujiems nariams, tokius, kurie rūpėjo ir mums, kai mes atėjome į AA draugiją.

Skaityti visą tekstą čia

 Jeigu Jūs specialistas

nemokamai

 Jeigu Jūs specialistas

ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI nori bendradarbiauti

Bendradarbiauti su specialistais yra ir nuo pat pradžių buvo AA siekis. Mes nuolatos stengiamės stiprinti ir plėsti bendradarbiavimą su Jumis, ir mielai priimame Jūsų patarimus. Jie padeda mums veikti kartu siekiant bendro tikslo – padėti dar kenčiantiems alkoholikams.

Skaityti visą tekstą čia

.
Kitos nei alkoholis problemos

Kaina 0,50 €

 Kitos nei alkoholis problemos

Pagal Bilą V.  (vieną iš AA draugijos įkūrėjų)

Turbūt nėra baisesnės kančios už tą, kurią sukelia priklausomybė nuo narkotikų, ypač morfino, heroino ir kitų. Šie narkotikai sujaukia protą, o siaubinga abstinencija nualina kenčiančiojo organizmą. Lyginant su priklausomaisiais nuo narkotikų ir jų kančiomis, mes, alkoholikai, esame „saugesni“. Besaikis migdomųjų vartojimas taip pat gali būti žalingas. AA draugijoje yra narių, kurie nuostabiai atsigavo atsikratę abiejų – ir butelio, ir adatos. Taip pat yra daugybė kitų, kurie buvo arba iki šiol tebėra pažeisti kvaišalų, lygiai kaip ir naujų rūšių raminamųjų.
Vadinasi, ši įvairių formų priklausomybės nuo narkotikų problema gali paliesti mus visus. Ji kelia giliausią susirūpinimą ir užuojautą. Aplinkui matome daugybę vyrų ir moterų, bandančių būtent tokiu būdu spręsti savo problemas, ar, tiksliau, bėgti nuo jų. Daugelis AA narių, ypač tų, kurie kentėjo nuo šios priklausomybės, šiandien klausia: „Kaip mūsų draugijoje ir už jos ribų galėtume spręsti su narkotikais susijusias problemas?“…

Plačiau skaityti čia

Lankstinukus ir kitą AA literatūrą galite įsigyti:
AA Tarnybos biure.
Taip pat galite teirautis artimiausioje AA grupėje arba susisiekti su Jūsų regiono AA tarnyba

Anoniminių alkoholikų literatūrą jau galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje knygos.lt, kai kurių knygynų internetinėse parduotuvėse*
knygų ir brošiūrų kainas internetinėse parduotuvėse nustato pardavėjai

www.webmeistrai.lt