AA TARNAVIMO ŽINYNAS

VšĮ LAAT PT

2012 m. Antrasis leidimas (su 2010 m. AA Tarnybos Konferencijos patvirtintais papildymais ir pataisymais)
--
Puslapių skaičius: 70
Aš esu atsakingas... 
Kuomet kas nors ieškos pagalbos,
noriu, kad AA visuomet paduotų ranką. 
Ir aš esu už tai atsakingas.
Sveikimas, Vienybė, Tarnavimas – tai Trys priesakai, kuriuos draugijos įkūrėjai ir senbuviai perdavė visiems AA nariams.Kai šis palikimas buvo paskelbtas 1955 m. Sent Luiso suvažiavime, surengtame AA 20-ųjų metinių proga, daktaro Bobo jau nebebuvo tarp gyvųjų. Tačiau kalbėdamas jo, kitų senbuvių ir savo vardu, Bilas V. mums visiems perdavė AA tęstinumo ir plėtotės atsakomybę.
“Mūsų Dvyliktasis žingsnis – perduoti žinią – svarbiausias AA draugijos tarnystės veiksmas. Tai mūsų pagrindinis tikslas ir esminė egzistavimo priežastis. Todėl AA yra daugiau nei principų rinkinys – tai veiklių alkoholikų organizacija. Mes privalome perduoti žinią; jei ne – sunyksime, o tie, kuriems nebuvo pasakyta tiesa, gali mirti.
Taigi AA tarnavimas yra bet kuri veikla, kuri padeda pasiekti kenčiantį bičiulį: pradedant Dvyliktuoju žingsniu, keliolika centų kainuojančiu telefono skambučiu ir kavos puodeliu, baigiant AA tarnybos biuro veikla šalyje bei pasaulyje. Visų šių veiklų suma ir yra mūsų Trečiasis – tarnavimo priesakas.
Tarnavimas – tai susirinkimo vieta, bendradarbiavimas su ligoninėmis ir intergrupių biurai, lankstinukai, knygos, įvairiausia žinios sklaida. Mums reikia komitetų, delegatų, tarnybos patikėtinių ir konferencijų.
Taip pat, nepamirškime, mums būtinos draugijos narių savanoriškos piniginės aukos.”

“AA Tarnavimo Žinynas”- parankinė knyga skirta Anoniminių alkoholikų draugijos nariams tarnaujantiems ar norintiems tarnauti įvairiuose draugijos Tarnybų lygmenyse.

Kaina:  3,00 €
Šią knygą ir kitą Anoniminių alkoholikų literatūrą galite įsigyti:

AA Tarnybos biure.
Taip pat galite teirautis artimiausioje AA grupėje arba susisiekti su Jūsų regiono AA tarnyba

Anoniminių alkoholikų literatūrą jau galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje knygos.lt, kai kurių knygynų internetinėse parduotuvėse*
knygų ir brošiūrų kainas internetinėse parduotuvėse nustato pardavėjai

www.webmeistrai.lt