ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI SUBRĘSTA

Alcoholics Anonymous World Services Inc. (AAWS.Inc)

Pirmasis leidimas 2011 m. versta iš "Alcoholics anonymous comes of age". (AAWS.Inc © leidus)
ISBN 978-9955-9889-6-0
Puslapių skaičius: 350
Trumpa AA istorija

PRATARMĖ

Ši knyga skirta Anoniminių alkoholikų draugijos nariams ir jų draugams. Ji skirta visiems, kurie nori sužinoti kaip susikūrė AA draugija, kaip atsirado jos trys pagrindiniai priesakai – Sveikimas, Vienybė ir Tarnavimas, kaip ši draugija augo ir skleidėsi žinia pasaulyje. Anoniminių alkoholikų veikla nušviečiama plačiai ir iš vidaus.

Pirmojoje knygos dalyje panoramiškai apžvelgiamas istorinis suvažiavimas Sent Luise, kurio metu Anoniminių alkoholikų draugija paskelbė apie savo brandą ir prisiėmė visišką atsakomybę už visus sprendimus.

Antrojoje dalyje skelbiamos trys redaguotos ir praplėstos vieno iš AA įkūrėjų – Billo W. – kalbos, pasakytos Sent Luiso suvažiavimo metu ir skirtos trijų pagrindinių priesakų – Sveikimo, Vienybės ir Tarnavimo – atsiradimo istorijai.

Trečioji dalis skirta AA draugų, plačiai žinomų savo srityse, kalboms. Tai daktaras psichiatras Haris M. Tjebo; daktaras V. V. Baueris iš Amerikos medikų asociacijos; jezuitas tėvas Edvardas Daulingas; Episkopalinės bažnyčios dvasininkas Samuelis M. Šumeikeris ir ponas Bernardas B. Smitas, advokatas iš Niujorko ir buvęs Anoniminių alkoholikų Visuotinės tarnybos pirmininkas. Šie bičiuliai pasakoja apie savo bendradarbiavimą su Anoniminiais alkoholikais, indėlį į draugijos vystymąsi ir dėsto savo požiūrį į šios draugijos ateitį.

Kaina:  6,00 €
Šią knygą ir kitą Anoniminių alkoholikų literatūrą galite įsigyti:

AA Tarnybos biure.
Taip pat galite teirautis artimiausioje AA grupėje arba susisiekti su Jūsų regiono AA tarnyba

Anoniminių alkoholikų literatūrą jau galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje knygos.lt, kai kurių knygynų internetinėse parduotuvėse*
knygų ir brošiūrų kainas internetinėse parduotuvėse nustato pardavėjai

www.webmeistrai.lt