DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei šalyje paskelbus karantiną dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, visos Anoniminių alkoholikų grupės Lietuvoje laikinai (iki atskiro pranešimo) stabdo visus susirinkimus patalpose.

Jau vyksta AA grupių susirinkimai virtualioje erdvėje, naudojantis internetinėmis programomis SKYPE, ZOOM ir kt. Susirinkimų internete (online) sąrašą galite peržiūrėti čia

Atvirų AA susirinkimų įrašai

Anoniminių alkoholikų grupėms Lietuvoje ir pasaulyje laikinai pristabdžius „gyvuosius“ susirinkimus, daug AA veiklos persikėlė į skaitmeninę erdvę. Ieškant papildomų galimybių ir naujų formų patirties perdavimui, blaivybės išsaugojimui ir vienybės puoselėjimui, siūlome perklausai kelis atvirų kalbėtojų susirinkimų įrašus iš kasmetinių AA stovyklų Šventojoje ir kitų AA renginių audioarchyvo.

Dėl AA literatūros platinimo!

Karantino Lietuvoje metu AA Tarnybos biuras dirba nuotoliniu būdu. Taigi jei yra poreikis, kol nevyksta susirinkimai grupėse, ir norite įsigyti literatūros galite tai padaryti el.paštu: info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. 8-683 67786.
Knygos būtų siunčiamos Omniva paštomatu. Užsakymus siųsčiau antradieniais ir ketvirtadieniais.

RENGINIAI LIETUVOJE

Mieli AA nariai, narių artimieji, bičiuliai,

vertindami dėl karantino susiklosčiusią situaciją ir neaiškią viešų renginių perspektyvą, matydami, kaip vienas po kito atšaukiami gilias tradicijas turintys renginiai Europoje ir pasaulyje, tarp jų – ir šią vasarą turėję vykti AA renginiai, priimame sunkų, bet reikalingą sprendimą – atšaukiame 2020 m. birželio 26 – liepos 5 dienomis planuotą kasmetinę AA Lietuvoje stovyklą Šventojoje.

Nuoširdžiai tikimės, kad pandemija bus suvaldyta ir kitais metais jau galėsime visi susitikti 25-ojoje AA Lietuvoje stovykloje „Šventoji 2021“. Su dideliu nekantrumu ir užsidegimu imame jai ruoštis.

O šiemet norime jus pakviesti AA stovyklą Šventojoje paminėti nuotoliniu būdu ZOOM platformoje birželio 26–28 dienomis. Artimiausiu metu paskelbsime _online_ renginio programą ir kitą svarbią informaciją.

Nuoširdžiai Jūsų –
AA Lietuvoje patikėtinių taryba
AA stovyklos Šventojoje organizacinis komitetas

P.S. Kadangi šiemet stovyklos nebus, dėl viešnagės prie jūros ar rezervacijos grąžinimo siūlome susisiekti su savo apgyvendinimo paslaugų tiekėjais. „Energetiko“ administracija pažadėjo į visus iškilusius klausimus žvelgti geranoriškai.

 

Ši knyga yra AA draugijos
pagrindinis tekstas.

Pirmą kartą išleista 1939 metais kai AA tebuvo apie 100 narių. Nuo tada ji išversta į daugiau nei 50 kalbų. 2006 m. (ruošiant šį knygos leidimą) Anoniminių alkoholikų draugijoje 180 pasaulio šalių veikė daugiau nei 106 000 grupių, kuriose būrėsi apie 2 milijonai narių.

skaityti knygą pdf

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis

Nr. 66 2020 m. žiema

šiame numeryje:

  • Susirenkant
  • Pasitikti save
  • Nuostabioji Ketvirtoji
  • Kas svarbiausia AA susirinkime
  • Blaivybė reikalinga man

kur galima įsigyti?

Anoniminių alkoholikų
apmąstymai kitiems AA nariams

Šis leidinys pradėtas rengti rekomendavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijoje seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“, apimantį visus kalendorinius metus.

 

TOP