NAUJIENOS

Mieli AA nariai, narių artimieji ir bičiuliai!

Nors AA vasaros stovykla Šventojoje šiemet atšaukta dėl karantino ir renginiams keliamų reikalavimų, birželio 25–27 dienomis vyks renginys internetu ZOOM platformoje.
Tikime, kad čia sutiksime AA narius iš visos Lietuvos ir pasaulio (be abejo, ir atostogausiančius Šventojoje).

Nuotolinio renginio tema:
„Anoniminiai alkoholikai šiandien:
gyvenimas nesustoja, AA keičiasi, sveikimas tęsiasi“. 

Suprantame, kad susitikimas internetu nepakeis gyvo ryšio, tačiau jis gali į vieną savaitgalį suburti mus, kurioje pasaulio vietoje tą akimirką bebūtume.

Tad visų labai laukiame!

Renginio programą rasite čia
Su geriausiais linkėjimais,
Renginio komanda

Anoniminių alkoholikų grupėms Lietuvoje ir pasaulyje laikinai pristabdžius „gyvuosius“ susirinkimus, daug AA veiklos persikėlė į skaitmeninę erdvę. Ieškant papildomų galimybių ir naujų formų patirties perdavimui, blaivybės išsaugojimui ir vienybės puoselėjimui, siūlome perklausai kelis atvirų kalbėtojų susirinkimų įrašus iš kasmetinių AA stovyklų Šventojoje ir kitų AA renginių audioarchyvo. Klausytis įrašų galite čia.

AA tarnyba informuoja, kad AA literatūros galima įsigyti nuotoliniu būdu. AA Tarnybos biuras knygas siunčia Omniva paštomatu. Galimi ir kiti pristatymo būdai.
Prašome kreiptis el.paštu info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. +370 683 67786

Ši knyga yra AA draugijos
pagrindinis tekstas.

Pirmą kartą išleista 1939 metais kai AA tebuvo apie 100 narių. Nuo tada ji išversta į daugiau nei 50 kalbų. 2006 m. (ruošiant šį knygos leidimą) Anoniminių alkoholikų draugijoje 180 pasaulio šalių veikė daugiau nei 106 000 grupių, kuriose būrėsi apie 2 milijonai narių.

skaityti knygą pdf

Naujas numeris jau prekyboje

 

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis
Nr. 70 2021 m. pavasaris
Numerio tema: AA grupė
skaityti leidinį pdf
Anoniminių alkoholikų
apmąstymai kitiems AA nariams

Šis leidinys pradėtas rengti rekomendavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijoje seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“, apimantį visus kalendorinius metus.

TOP