NAUJIENOS

  • AA grupė Jungtinėse Amerikos Valstijose lietuvių kalba „Šviesos kelias" (Čikaga)  rengia AA susirinkimus internete ("on-line"), naudojantis kompiuterine programa  ZOOM 

Jei turite klausimų rašykite LithuanianAAusa@gmail.com
Kontaktinis telefonas  Nr.: +1-630 935 5577

Atsisiųsti skrajutę pdf

  • AA Aukštaitijos regiono tarnyba ir regiono Žiemos stovyklos rengimo komanda praneša, jog, atsižvelgiant į pandeminę situaciją, karantino ribojimus bei rekomendacijas ir LR vyriausybės sprendimus, Aukštaitijos regiono 2020-2021 m. Žiemos stovykla NEĮVYKS.
    Taip, mums taip pat gaila, tačiau blaivus protas ir sveikstantis mąstymas sako, jog turime išlikti ramūs, vieningi ir rūpintis savo bei savo artimųjų saugumu, o stovykloje... stovykloje susitiksime kitąmet.

Nuoširdžiai
AA Aukštaitijos regiono tarnyba
Telefonas Nr. +370 698 28800
aukstaitija.regionas@gmail.com

Atvirų AA susirinkimų įrašai

Anoniminių alkoholikų grupėms Lietuvoje ir pasaulyje laikinai pristabdžius „gyvuosius“ susirinkimus, daug AA veiklos persikėlė į skaitmeninę erdvę. Ieškant papildomų galimybių ir naujų formų patirties perdavimui, blaivybės išsaugojimui ir vienybės puoselėjimui, siūlome perklausai kelis atvirų kalbėtojų susirinkimų įrašus iš kasmetinių AA stovyklų Šventojoje ir kitų AA renginių audioarchyvo.

Dėl AA literatūros platinimo!

Karantino laikotarpiu literatūros galima įsigyti nuotoliniu būdu. AA Tarnybos biuras knygas siunčia Omniva paštomatu. Galimi ir kiti pristatymo būdai.
Prašome kreiptis el.paštu info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. +370 683 67786

Ši knyga yra AA draugijos
pagrindinis tekstas.

Pirmą kartą išleista 1939 metais kai AA tebuvo apie 100 narių. Nuo tada ji išversta į daugiau nei 50 kalbų. 2006 m. (ruošiant šį knygos leidimą) Anoniminių alkoholikų draugijoje 180 pasaulio šalių veikė daugiau nei 106 000 grupių, kuriose būrėsi apie 2 milijonai narių.

skaityti knygą pdf

Naujas numeris jau prekyboje

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis
Nr. 68 2020 m. ruduo
Numerio tema: AA ir laisvalaikis
skaityti leidinį pdf

Anoniminių alkoholikų
apmąstymai kitiems AA nariams

Šis leidinys pradėtas rengti rekomendavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijoje seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“, apimantį visus kalendorinius metus.

TOP