Mieli bičiuliai draugijoje,

Lietuvos AA tarnybos patikėtinių taryba nėra valdžios organas ir nekontroliuoja AA grupių ir AA narių Lietuvoje. Kiekviena AA grupė veikia savarankiškai ir priima sprendimus vadovaudamasi grupės sąmone. Kartais tenka spręsti reikalus, susijusius su visos AA draugijos veikla. Norime paprašyti AA narių atsižvelgti į šalyje paskelbtos ekstremaliosios situacijos reikalavimus ir laikytis Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų bei nurodymų dėl viešų susirinkimų ribojimo, socialinių atstumų laikymosi ir asmeninės higienos.
Per ilgus gyvavimo metus AA draugija užsitarnavo gerą vardą visuomenėje. Kviečiame saugoti mūsų draugijos bendrą gerovę ir išlikti vieningiems.
Saugokime vieni kitus ir save. Likime sveiki ir sąmoningi!
LAAT Patikėtinių taryba

NAUJIENOS

DĖMESIO!

Blogėjant epidemiologinei padėčiai šalyje, daugelis AA grupių laikinai stabdo savo veiklą patalpose (neberengia susirinkimų "gyvai").  Kai kurios grupės perkelia susirinkimus į internetinę erdvę.

Atnaujintą susirinkimų internete ("on-line") sąrašą rasite čia

AA grupė Jungtinėse Amerikos Valstijose lietuvių kalba „Šviesos kelias" (Čikaga)  rengia AA susirinkimus internete ("on-line"), naudojantis kompiuterine programa  ZOOM 

Jei turite klausimų rašykite LithuanianAAusa@gmail.com
Kontaktinis telefonas  Nr.: +1-630 935 5577

Atsisiųsti skrajutę pdf

Dėl AA literatūros platinimo!

Karantino Lietuvoje metu AA Tarnybos biuras dirba nuotoliniu būdu. Taigi jei yra poreikis, kol nevyksta susirinkimai grupėse, ir norite įsigyti literatūros galite tai padaryti el.paštu: info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. 8-683 67786.
Knygos būtų siunčiamos Omniva paštomatu. Užsakymus siųsčiau antradieniais ir ketvirtadieniais.

Atvirų AA susirinkimų įrašai

Anoniminių alkoholikų grupėms Lietuvoje ir pasaulyje laikinai pristabdžius „gyvuosius“ susirinkimus, daug AA veiklos persikėlė į skaitmeninę erdvę. Ieškant papildomų galimybių ir naujų formų patirties perdavimui, blaivybės išsaugojimui ir vienybės puoselėjimui, siūlome perklausai kelis atvirų kalbėtojų susirinkimų įrašus iš kasmetinių AA stovyklų Šventojoje ir kitų AA renginių audioarchyvo.

Ši knyga yra AA draugijos
pagrindinis tekstas.

Pirmą kartą išleista 1939 metais kai AA tebuvo apie 100 narių. Nuo tada ji išversta į daugiau nei 50 kalbų. 2006 m. (ruošiant šį knygos leidimą) Anoniminių alkoholikų draugijoje 180 pasaulio šalių veikė daugiau nei 106 000 grupių, kuriose būrėsi apie 2 milijonai narių.

skaityti knygą pdf

Naujas numeris jau prekyboje

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis
Nr. 68 2020 m. ruduo
Numerio tema: AA ir laisvalaikis
plačiau apie leidinį

kur galima įsigyti?

Anoniminių alkoholikų
apmąstymai kitiems AA nariams

Šis leidinys pradėtas rengti rekomendavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijoje seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“, apimantį visus kalendorinius metus.

 

TOP