8.00 

Leidimo metai: 2022

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Alcoholics Anonymous“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

ISBN 978-9955-9889-9-1

Puslapių skaičius: 312

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Pasakojimas kaip tūkstančiai vyrų ir moterų pasveiko nuo alkoholizmo

Knyga „Anoniminiai alkoholikai“ pirmą kartą buvo išleista 1939 m., kai AA tebuvo apie 100 narių.

Trečiasis, knygos Anoniminiai alkoholikai leidimas lietuvių kalba parengtas 2022 m. Į antrąjį, 2006 m. leidimą buvo įtrauktos septynių Lietuvos AA narių istorijos. Ne visi jie sulaukė šių dienų, tačiau nė vienas iš jų negrįžo prie pražūtingo alkoholio vartojimo. Per prabėgusius metus AA draugija Lietuvoje gerokai paaugo, išsiplėtė ir subrendo, todėl AA grupės Lietuvoje per Lietuvos AA tarnybos konferenciją išreiškė poreikį parengti naują Didžiosios knygos leidimą ir papildyti jį naujomis AA narių istorijomis.
AA draugija atvira visiems norintiems mesti gerti – ir pasiekusiems patį giliausią alkoholizmo dugną, ir tiems, kurie pajuto tik pirmuosius šios klastingos ligos požymius. Į mūsų draugiją ateina vis daugiau moterų, jaunų žmonių, taip pat senjorų. Blaivybės kelią čia randa pačių įvairiausių profesijų, socialinių sluoksnių, išsilavinimo, tikėjimo ir pažiūrų žmonės. Šį knygos leidimą papildėme dvylika asmeninių AA narių istorijų, atspindinčių skirtingą mūsų narių patirtį. Tikimės, kad jos padės atrasti kelią į AA draugiją dar platesniam ratui žmonių, ieškančių savo gėrimo problemos sprendimo būdų. Viliamės, kad naujasis leidimas prisidės prie pagrindinio draugijos tikslo – perduoti savo patirtį dar kenčiančiam alkoholikui.

Skaityti knygą „Anoniminiai alkoholikai“