1.30 

„Penktas kampas“ – 4 kartus per metus išleidžiamas AA draugijos Lietuvoje dalijimosi sveikimo patirtimi biuletenis. Leidinyje publikuojami tekstai AA nariams aktualiomis temomis, dalinamasi sveikimo patirtimi ir istorijomis. Žurnalo siekiamybė – kad kiekvieną numerį skaitytojas galėtų atrasti kaip AA susirinkimą raštu.

Nr.: 68|2020 Ruduo

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“

Periodiškumas: 4/metus

„Penkto kampo“ archyvas

Visą Anoniminių alkoholikų literatūrą taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  jūsų regiono AA tarnyboje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

REDAKTORIAUS ŽODIS

Matyti visus laimingus

Šiam pavadinimui žodžius „pasiskolinau“ iš vieno vasaros stovyklos rengėjo pasakojimo atsakant į klausimą, kokia tokių renginių prasmė. Taip ir girdžiu tą tikėjimo ateitimi kupiną balsą šį lapkričio vakarą, kai baigiam paskutinius numerio maketo darbus, tegu tai bus leitmotyvas ir visiems žurnalo skaitytojams.
Metai pasitaikė labai banguoti, dabar vėl po kažkelinta karantino skraiste grupėms tenka uždaryti susirinkimų patalpas, perkelti susibūrimus į interneto erdvę. Panašu, kad šie „nelinksmieji“ kalneliai dar nesibaigs taip greitai, tad tokioj aplinkoj labiau norisi patirti ką nors ramesnio, šviesesnio, neslegiančio. Todėl džiaugiuosi, kad šio „Penkto kampo“ tema dvelkia smagių susitikimų šiluma ir lengvumu – pavadinom ją „AA ir laisvalaikis“.
Daugiausia kalbama apie šiais metais vykusias regionų (ir ne tik jų) vasaros stovyklas. Tuose tekstuose tiek vilties ir susitikimo džiaugsmo, kad nusprendėme netaikyti jiems spaudos ženklų limito, dėl to numeris išėjo kiek storesnis nei įprastai. Tačiau, matyt, tikrai ne prastesnis.
Smagu, kad pavyko pakalbinti ir vieną iš leidinio kūrėjų – Leonardą. Jis pokalbyje, pavadintame „Svarbiausia – naujokai“, prisipažįsta turįs svajonę. Kokią? Sužinosime perskaitę.
O vieną redaktoriaus linkėjimą – kuo daugiau naujokų istorijų, rodos, pildome su kaupu: rubrikoje „Penkto kampo dirbtuvės“ apie savo atėjimą į AA pasakoja Kristina („Supratau, kad AA man tinka labiausiai“) ir Vilma („Tas lankstinukas ant stalo“).
Gana išsamiai apie savo VI žingsnio patirtį pasakoja Antanas („Tiesa yra tai, kas veikia“), o VI tradicijos prasminius akcentus su iliustratyviais pavyzdžiais apsvarsto Martynas („Vos nenutikęs atvejis“).
Jei dar kam nors pritrūks gero ūpo, prašom paskaityti anekdotų. Už iliustracijas esame dėkingi Petrui P. ir vasaros stovyklų rengėjams.
Lauksime Jūsų istorijų, laiškų bei atsiliepimų įprastiniu redakcijos el. pašto adresu aapenktaskampas@gmail.com.
Ramių dienų visiems, smagių skaitinių ir džiaugsmo matyti šviesius veidus. Pirmiausia turbūt derėtų nusišypsoti tam… Taip taip, aha, šitam iš veidrodžio…

Antanas