1.50 

„Penktas kampas“ – 4 kartus per metus išleidžiamas AA draugijos Lietuvoje dalijimosi sveikimo patirtimi biuletenis. Leidinyje publikuojami tekstai AA nariams aktualiomis temomis, dalinamasi sveikimo patirtimi ir istorijomis. Žurnalo siekiamybė – kad kiekvieną numerį skaitytojas galėtų atrasti kaip AA susirinkimą raštu.

Nr.: 73|2022|2

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“

Periodiškumas: 4/metus

„Penkto kampo“ archyvas

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

REDAKTORIAUS ŽODIS

Kad visi turėtų galimybę…

Šio „Penkto kampo“ numerio tema ir skirta atėjimo į draugiją istorijoms. Keturių AA narių (Mariaus, Rimanto, Danguolės ir Mindaugo) pasidalinimai patirtimi (pavadinti „Ateiti į Anoniminių alkoholikų draugiją“) parodo įvairius kelionės į blaivybę kelius, tačiau visus tuos subtilius skirtumus sujungia buvimas toje pačioje ieškančių ir atrandančių save, iš priklausomybės gniaužtų ir sukeliamų sunkumų besilaisvinančių žmonių bendruomenėje.
Savaip šiuos teminius tekstus papildo ir „Penkto kampo dirbtuvių“ rubrikoje pateikiamos Audriaus („Reikėjo daugybės pastangų“) ir Valdo („Labai norėjau būti blaivus“) istorijos.
Į klausimus skiltyje „Specialisto žvilgsniu“ atsako Laisvės atėmimo vietų ligoninės socialinė darbuotoja Sigutė Daniūnienė („Apie bendravimą su AA nariais galiu atsiliepti tik gerais žodžiais“).
XI žingsnio reikšmę rubrikoje „12×12“ apsvarsto AA narė Laima („Visai neblogai, patyriau džiaugsmą!“), XI tradicijos prasminius akcentus dėlioja įvairių AA grupių narių mintis šia tema kruopščiai parinkęs Paulius („Jei nori pagaliau parašyti autobiografją…“).
Kaip visad, Mindaugas P. rubrikai „Pasijuokime“ dovanojo teminę iliustraciją, prie jos šliejasi nauja anekdotų porcija. Na, o tradicinėje skiltyje „AA grupės Lietuvoje“ pateikiama atnaujinta informacija (taip pat prisimintina, kad AA grupių susirinkimų formatą ir laikus visados verta pasitikslinti ir ofcialioje draugijos internetinėje svetainėje www.aalietuvoje.org).
Numerio nuotraukų autoriai – Aistė K. ir Petras P. Labai ačiū visiems, prisidėjusiems prie šio numerio išleidimo darbais, tekstais ir palaikymu. Labai norisi, kad į AA turėtų galimybę ateiti visi, kuriems reikia. Džiugu, kad prie to bent šiek tiek gali prisidėti ir „Penktas kampas“. Leidinys, kurio nebūtų be Jūsų.

Antanas

P. S. Jūsų istorijų, laiškų bei atsiliepimų laukiame įprastiniu redakcijos el. pašto adresu aapenktaskampas@gmail.com.