DĖMESIO!

Karantino Lietuvoje metu AA Tarnybos biuras dirba nuotoliniu būdu. Taigi jei yra poreikis, kol nevyksta susirinkimai grupėse, ir norite įsigyti literatūros galite tai padaryti el.paštu: info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. 8-683 67786.
Knygos būtų siunčiamos Omniva paštomatu. Užsakymus siųsčiau antradieniais ir ketvirtadieniais.

AA LITERATŪRA

AA Pasaulinės Tarnybos leidžiama literatūra yra žinių ir patirties šaltinis sveikstantiems alkoholikams ir visiems, kurie nori sužinoti apie Anoniminių alkoholikų draugiją, jos istoriją ir veikimo principus.

AA Tarnyba Lietuvoje verčia ir leidžia tik Generalinės Tarnybos Konferencijos patvirtintą (aprobuotą) literatūrą, kuri atspindi AA draugijos grupių sąmonę. AA literatūrą lietuvių kalba galite įsigyti AA Tarnybos biure, pas regionų Tarnybų knygų platintojus arba teiraukitės artimiausioje AA grupėje

Knygos

Brošiūros

AA gairės

AA gairės sukurtos dalinantis bendra AA narių tarnavimo įvairiose srityse patirtimi. Jose taip pat atsispindi Dvylikos Tradicijų ir Generalinės Tarnybos Konferencijos (JAV ir Kanada) nuostatos.

Kodėl reikia skaityti AA literatūrą?

AA literatūra yra intelektualinis, emocinis ir dvasinis maistas, kuris padeda kiekvienam AA nariui:

 Atsiversdamas knygą aš dalyvauju susirinkime, būnu tarp AA narių ir pasijuntu kaip didelės visumos dalelė.

Iš pradžių mes stengiamės mokytis, o po to ir suvokti.

Štai keletas pavyzdžių, ko moko AA literatūra:

a) pažinti naują AA gyvenimo būdą;
b) padeda suprasti, kaip gyventi pagal Dvylikos Žingsnių programą;
c) pataria, kaip elgtis įvairiose AA gyvenimo situacijose, pvz.: kaip susirasti globėją, kaip padėti globotiniui, kaip įkurti naują AA grupę, kaip kalbėti apie AA su medikais, kaip bendrauti su žiniasklaida ir t. t.

Ką reiškia suvokti?

Suvokti – tai ieškoti atsakymų AA literatūroje, kuomet susiduriame su problemomis, kuomet ištinka įvairūs nesklandumai, kai nerimaujame, abejojame, kai išgirstame ką nors netikėto susirinkime ir pan. AA literatūra pataria, kaip pasielgti vienoje ar kitoje neįprastoje, sudėtingoje situacijoje.

Literatūra mums padeda dvasiškai tobulėti. Tai nepamainomas įrankis maldai ir meditacijai. Knygos mus lydi kelyje į emocinę blaivybę ir yra neišsenkantis išminties ir dvasinės patirties šaltinis. 

Perduodami AA žinią dar kenčiantiems alkoholikams, mes turime būti ypač atsakingi ir stengtis šios žinios neiškraipyti. Tai daryti mums padeda gilus AA literatūros pažinimas, nes joje išsaugota tikroji žinios esmė.

AA knygų tekstuose užfiksuoti SVEIKIMO, VIENYBĖS, TARNAVIMO dvasiniai principai ir mes prisiimame mums patikėtą atsakomybę saugoti šį turtą.

Parengta pagal “AA TARNAVIMO ŽINYNAS” 
2012 m. antrasis papildytas ir pataisytas leidima

+370 685 05191

Pagalbos telefonas

DĖMESIO!

Lietuvos Respublikos Vyriausybei šalyje paskelbus karantiną dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, Anoniminių alkoholikų grupės Lietuvoje laikinai  stabdo visus susirinkimus patalpose.

Kai kurios grupės perkėlė susirinkimus į virtualią erdvę!

TOP