Laiškas žiniasklaidai

Gerbiamieji žiniasklaidos atstovai,

Anoniminiai alkoholikai turi vieną tikslą – perduoti žinią apie save alkoholikams, kurie dar kenčia.

Šiandien milijonai moterų ir vyrų visame pasaulyje, padedami Anoniminių alkoholikų draugijos, asmeniniu pavyzdžiu rodo, kad alkoholizmo liga gali būti sustabdyta

AA draugiją Lietuvoje atstovaujanti Patikėtinių Taryba (VŠĮ Lietuvos Anoniminių Alkoholikų Tarnybos Patikėtinių Taryba) viliasi, kad žiniasklaida ja pasinaudos, kaip informacijos šaltiniu, kalbėdama apie bet kurią AA veiklos sritį.

Abejojame, kad be laikraščių, žurnalų, radijo ir televizijos pagalbos AA būtų pasiekę tiek daug žmonių gyvenimų. Nuo pat pradžių žurnalistai suvokė ir laikėsi mūsų Tradicijų, ypač anonimiškumo nuostatos spaudoje, radijuje ir TV.

Jei mes galime kuo nors padėti Jums rengiant straipsnius ar laidas, susijusias su AA, prašome kreiptis žemiau nurodytu adresu.

AA Tarnybos biuras
J.Basanavičiaus a. 16, Birštonas LT-59211;

el.paštas: info@aalietuvoje.org
Telefonas Nr. : +370 319 45141,  +370 683 67786

Pagarbiai,
VšĮ LAAT Patikėtinių Taryba

Mūsų bendravimas su visuomene grindžiamas labiau idėjų patrauklumu negu įtikinėjimu. Žiniasklaidoje visada privalome išsaugoti asmens anonimiškumą.
Anoniminių alkoholikų Vienuoliktoji tradicija

Redaktoriams, reporteriams ir fotografams, radijo ir TV redaktoriams ir laidų rengėjams, pokalbių laidų vedėjams

Apie AA narių anonimiškumą

Mes, Anoniminiai alkoholikai, branginame pagalbą, kurią daugelį metų gauname iš draugų, dirbančių žiniasklaidoje. Jūs padėjote išgelbėti nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų. Mes kreipiamės į Jus ir prašome toliau bendradarbiauti saugant visuomenėje mūsų narių anonimiškumą.

Todėl mes prašome, kad, kai pristatote AA narius:

  • vartotumėte tik jo vardą
  • nenaudotumėte atvaizdų (nuotraukų), iš kurių būtų galima atpažinti jų veidus

Anonimiškumas yra dvasinis mūsų Draugijos pamatas, jis garantuoja mūsų narių sveikimo privatumą. Dažnai geriantis alkoholikas šalinasi bet kokios pagalbos, kuri gali atskleisti jo ar jos asmenį.

Anoniminiai alkoholikai nėra susisieję su jokia organizacija, nors daug kas pritaikė AA Dvylika žingsnių savo reikmėms. AA išlaiko save patys, nepriima jokios pašalinės paramos; mes esame ne profesionalai ir siūlome tik savanorišką vieno alkoholiko pagalbą kitam.

Viso pasaulio mums palankios žiniasklaidos dėka į mūsų Draugiją rado kelią daug alkoholikų. Jūs padėjote tai padaryti – už tai Jums dėkojame.

TOP