AA grupė

1,00 

…Kaip viskas prasideda
Kaip veikia grupė
Kaip ją įkurti?

Kategorija:

Aprašymas

AA grupė – sprendžiamasis Draugijos balsas

Anoniminiai Alkoholikai buvo pavadinti organizacija, kur viskas apversta aukštyn kojomis, nes “AA Pasaulinė tarnyba didžiausią atsakomybę ir aukščiausią autoritetą patiki grupėms – ne patikėtiniams, Generalinės tarnybos tarybai ar Generalinės tarnybos biurui Niujorke” (“Dvylika Pasaulinės tarnybos koncepcijų”).

Visos AA draugijos struktūra yra tokia, kokią ją formuoja pavienės grupės ir jų sąmonė, ir tai, kaip kiekviena iš tų grupių tvarko savo veiklą. Kaip raibuliavimo efektas tai sklinda per visą AA draugiją. Taigi mes esame sąmoningai ir individualiai atsakingi už savo blaivumą, o kaip grupė – už tai, kad AA žinia būtų perteikta kenčiantiems alkoholikams, kurie į mus kreipiasi pagalbos.

AA neturi vyresnybės, yra minimaliai organizuoti ir vietoj įstatų vadovaujasi Tradicijomis. Vienas iš įkūrėjų, Billas W., 1960 m. pastebėjo: “Mes noriai paklūstame [Dvylikai tradicijų], nes turėtume ir norime tai daryti. Galbūt jų poveikio paslaptis yra faktas, kad toks gyvenimą teigiantis bendravimas kyla iš gyvenimiškos patirties ir yra persmelktas meilės”.

Karantino laikotarpiu literatūros galima įsigyti nuotoliniu būdu. AA Tarnybos biuras knygas siunčia Omniva paštomatu. Galimi ir kiti pristatymo būdai.
Prašome kreiptis el.paštu info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. +370 683 67786

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP