Kaip suprasti anonimiškumą?

0,50 

Versta 2002 metais Anoniminių alkoholikų pasaulinei tarnybai (A.A.W.S.) leidus.
Jokių šio leidinio dalių negalima dauginti jokiomis formomis ir jokia kalba be raštiško AAWS sutikimo
Kategorija:

Aprašymas

Anonimiškumas yra visų mūsų tradicijų dvasinis pamatas,
nuolat primenantis, kad šios nuostatos svarbiau už asmenybes.

Koks yra Anoniminių Alkoholikų anonimiškumo tikslas? Kodėl jis dažnai minimas – kaip didžiausias, visuotinis Draugijos saugumas, užtikrinantis jos tolesnį gyvavimą ir augimą?

Jei pažvelgsime į AA draugijos istoriją, nuo jos atsiradimo 1935 metais iki dabar, taps aišku, kad anonimiškumas turi dvi skirtingas, tačiau vienodai svarbias funkcijas:

  • Asmeniniu lygiu anonimiškumas suteikia saugumą visiems nariams, kad jie nebūtų atpažinti kaip alkoholikai, šis saugumas ypač svarbus naujiems nariams.
  • Spaudos, radijo, televizijos ir kino lygmeniu anonimiškumas pabrėžia, kad visi Draugijos nariai yra lygūs, jis yra stabdys tiems, kurie galbūt kitkam naudoja savo priklausymą AA: pasiekti pripažinimo, įtakos ar dėl asmeninės naudos.

Konkrečių asmenų anonimiškumas

Nuo pirmųjų gyvavimo dienų AA pažadėjo asmens anonimiškumą visiems, kurie dalyvauja jų susirinkimuose. Kadangi Draugijos įkūrėjai ir pirmieji nariai patys buvo sveikstantys alkoholikai, jie žinojo iš savo patirties, kad dauguma alkoholikų jaučia gėdą dėl savo gėrimo, ir kaip baugu jiems atsiskleisti viešumoje. Socialinė alkoholizmo gėda buvo didžiulė, ir pirmieji AA nariai suprato, kad tvirta slaptumo garantija yra būtinybė, jei jie nori patraukti ir padėti kitiems alkoholikams tapti blaiviems.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP