ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI SUBRĘSTA

6,00 

TRUMPA AA ISTORIJA

Pirmasis leidimas anglų kalba 1957, JAV
Pirmasis leidimas lietuvių kalba 2011, Lietuva

Kategorija:

Aprašymas

Ši knyga skirta Anoniminių alkoholikų draugijos nariams ir jų draugams. Ji skirta visiems, kurie nori sužinoti kaip susikūrė AA draugija, kaip atsirado jos trys pagrindiniai priesakai – Sveikimas, Vienybė ir Tarnavimas, kaip ši draugija augo ir skleidėsi žinia pasaulyje. Anoniminių alkoholikų veikla nušviečiama plačiai ir iš vidaus.

Pirmojoje knygos dalyje panoramiškai apžvelgiamas istorinis suvažiavimas Sent Luise, kurio metu Anoniminių alkoholikų draugija paskelbė apie savo brandą ir prisiėmė visišką atsakomybę už visus sprendimus.

Antrojoje dalyje skelbiamos trys redaguotos ir praplėstos vieno iš AA įkūrėjų – Bilo V. – kalbos, pasakytos Sent Luiso suvažiavimo metu ir skirtos trijų pagrindinių priesakų – Sveikimo, Vienybės ir Tarnavimo – atsiradimo istorijai.

Trečioji dalis skirta AA draugų, plačiai žinomų savo srityse, kalboms. Tai daktaras psichiatras Haris M. Tjebo; daktaras V. V. Baueris iš Amerikos medikų asociacijos; jėzuitas tėvas Edvardas Daulingas; Episkopalinės bažnyčios dvasininkas daktaras Samuelis M. Šumeikeris ir ponas Bernardas B. Smitas, advokatas iš Niujorko ir buvęs Anoniminių alkoholikų Visuotinės tarnybos tarybos pirmininkas. Šie bičiuliai pasakoja apie savo bendradarbiavimą su Anoniminiais alkoholikais, indėlį į draugijos vystymąsi ir dėsto savo požiūrį į šios draugijos ateitį.

Papildoma informacija

Puslapių skaičius

350

ISBN

978-9955-989-6-0

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP