DVYLIKA ŽINGSNIŲ IR DVYLIKA TRADICIJŲ

4,50 

Vienas iš Anoniminių alkoholikų draugijos steigėjų
aiškina apie narių sveikimą ir draugijos veiklą

 

Pirmasis leidimas lietuviu kalba, 1992
Antrasis, pataisytas leidimas lietuviu kalba, 2007

Kategorija:

Aprašymas

Ši knyga yra apie Anoniminių alkoholikų Dvylika žingsnių ir Dvylika tradicijų. Joje nuodugniai supažindinama su principais, kurių laikydamiesi AA nariai pasveiksta, taip pat ir su principais, kuriais AA draugija grindžia savo veiklą.
Dvylika žingsnių – tai visuma iš esmės dvasinių principų, kurie, taikomi kasdieniniame AA gyvenime, padeda ligoniui atsikratyti potraukio gerti ir tapti laimingu, naudingu žmogumi.
Dvylika tradicijų sudaro pačos AA draugijos gyvenimo pamatą. Šios tradicijos rodo, kaip išlaikyti AA vienybę, palaikyti santykius su aplinkiniais, padeda draugijai gyvuoti ir tvirtėti.
Nors siūlomos apybraižos buvo rašomos AA nariams, daugelis draugijos bičiulių mano, kad jos galėtų sudominti kur kas daugiau skaitytojų ir būti taikomos plačiau.
Nemažai žmonių, kurie nėra alkoholikai, sako, jog vadovaudamiesi Dvylika žingsnių jie sugebėjo išspręsti daugelį rimtų gyvenimo problemų. Jų nuomone, Dvylika žingsnių – tai ne tik programa alkoholikui grįžti į blaivų gyvenimą, bet ir laimingo, produktyvaus gyvenimo kelias daugeliui žmonių, tiek geriančiųjų, tiek ne.

Papildoma informacija

Puslapių skaičius

192

ISBN

978-9955-9889-1-5

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP