Penktas kampas

1,30 

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis

Nr. 70 2021 m. pavasaris

Šį numerį skaitykite internete pdf

Karantino laikotarpiu literatūros galima įsigyti nuotoliniu būdu. AA Tarnybos biuras knygas siunčia Omniva paštomatu. Galimi ir kiti pristatymo būdai.
Prašome kreiptis el.paštu: info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. +370 683 67786

Kategorija:

Aprašymas

Apie tai, kas gyvybiškai svarbu

Šiuo keistu ir permainingu metu turbūt dažnas, net ir gaubiamas visų įmanomų AA pagalbų, pajuto, kaip svarbu neprarasti ryšio, nepasimesti, neužsibūti vienatvėje, kokia trapi vis dėlto yra blaivybė, kaip ją reikia saugoti ir dalintis ta patirtimi su kitais. Turbūt ne vienam teko naujai įvertinti ir AA grupės svarbą, ypač kai keitėsi susirinkimų formatai, galimybės ateiti, prisijungti ir taip toliau. Todėl ir šio „Penkto kampo“ numerio tema suformuluota „AA grupė – tai…“. Savo žiniomis, suvokimu dalinasi keletas įvairiopą patirtį grupėse turinčių draugijos narių – Eglė, Olegas, Darius ir Ugnius, Algimantas. Taip aprėpiama ir plati geografija, nuo Vilniaus, Ignalinos, Šiaulių iki pat Čikagos, skirtingi patyrimai ir netgi kalbėjimo apie grupes raiška, bet visus pasidalinimus persmelkia, vienija esminė mintis – AA grupė labai svarbi ir gyvybiškai reikalinga išsaugoti blaivybei, gyvenimui…

Apie VIII žingsnį šiame numeryje rašo Ramunė („Sudaryti sąrašą ir pasiryžti“), o savo mintimis apie VIII-ąją tradiciją dalinasi Valdas Benas („Reikalingi kaip oras“).

„Penkto kampo dirbtuvių“ rubrikoje apie savąjį atėjimą į Anoniminių alkoholikų draugiją ir patirtis joje pasakoja Martynas („Viskas vyko ne mano valia“) ir Greta („Man šis prisipažinimas gyvybiškai reikalingas“).

Skiltyje „Specialisto žvilgsniu“ savo požiūriu ir svarstymais apie alkoholizmą, jo prevenciją ir su tuo susijusius dalykus dalinasi psichiatras, psichoterapeutas Tomas Grigonis („Labai svarbi paties žmogaus motyvacija“).

Numeryje, be abejonės, skaitytojas ras ir įprastinį anekdotų puslapį, kurį puošia ir Mindaugo P. piešta iliustracija.

Taip pat norėtųsi atkreipti dėmesį į spausdinamą AA grupių Lietuvoje sąrašą – kadangi informacija labai greitai keičiasi, AA grupių susirinkimų formatą ir laikus geriausia tikslintis oficialioje draugijos svetainėje – www.aalietuvoje.org. Kaip ketvirtinis leidinys, deja, neturime galimybių reaguoti į visus pokyčius.

Vis dėlto, kas benutiktų, AA grupių sąrašas išlieka ir išliks svarbus. Palinkėkime vieni kitiems, kad jis netrumpėtų.

Antanas

P. S. Kaip visad, Jūsų istorijų, laiškų bei atsiliepimų laukiame įprastiniu redakcijos el. pašto adresu aapenktaskampas@gmail.com.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP