Penktas kampas

1,30 

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis

Nr. 66 2020 m. žiema

šiame numeryje:

  • Susirenkant
  • Pasitikti save
  • Nuostabioji Ketvirtoji
  • Kas svarbiausia AA susirinkime
  • Blaivybė reikalinga man

Šį leidinį ir kitą AA literatūrą lietuvių kalba galite įsigyti AA Tarnybos biure, pas regionų Tarnybų knygų platintojus arba teiraukitės artimiausioje AA grupėje

Kategorija:

Aprašymas

Susirenkant

Smagu vėl susitikti su jumis, pasimatyti naujojo „Penkto kampo“ puslapiuose! Žiemos numeris, išsiilgęs dėmesio tarsi sniego baltumos, kviečia vėl susirinkti – skaityti ir atpažinti sau svarbius tekstus, pasiimti ir branginti tai, kas tinka, o atradus galimybę, ir pasidalinti savo patirtimi, sveikimo istorija ateities numeriuose.

O naujausias leidinys, pasipuošęs žiemiškai nusiteikusio girių karaliaus portretu, siūlo ir naują temą. Praeitais metais skyrę nemažai puslapių naujoko, senbuvio, globos aspektams aptarti, šiuos pradedame kalbėdami apie susirinkimo svarbą. Juk būtent ten, kaip rašoma Preambulėje, vyksta dalinimasis „savo patirtimi, jėgomis ir viltimi norint padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo“.

Nesiekdami atkartoti, kas pakankamai išsamiai šia tema AA literatūroje parašyta apie susirinkimus, jų tipus ir panašius dalykus, kviečiame susipažinti su AA senbuvio Algio pasvarstymais ir atsakymais į klausimus, iškylančius šiomis dienomis – kaip turėtų elgtis vedantysis, ką per susirinkimą galima pasakyti naujokui, kokie skirtumai tarp tokių renginių eigos galėtų būti didelėje ir mažoje grupėje bei panašios subtilybės. Prisimenami ir pirmųjų AA Lietuvoje metų susirinkimai, jų dvasia.

Atsiminimų žiupsnį apie pirmuosius susirinkimus mūsų krašte įberia ir daug metų draugijoje esanti Birutė, papildydama ir patirtimi iš tokių renginių Floridoje, kur gyvena šiuo metu. Publikaciją apie AA susirinkimus užsienyje pratęsia Indrės apsilankymai įvairiausiuose tokio pobūdžio renginiuose Švedijoje, o egzotišką AA susirinkimų svetur dėlionę pratęsia Balys, aplankęs karinę bazę Pietų Korėjoje.

Kviečiame skaityti ir tęstinę rubriką „12×12“ – joje AA nariai dalinasi patirtimi apie konkretų Žingsnį bei Tradiciją. Šiame numeryje Saulius publikacijoje „Pasitikti save“ pasakoja apie IV-ąjį žingsnį, o Marius L. tekste „Nuostabioji Ketvirtoji“ kalba būtent apie IV-ąją tradiciją.

Atmindami, kad ir leidinys „Penktas kampas“ yra įvardinamas kaip „susirinkimas raštu“, siūlome dvi naujas AA narių istorijas, kurios buvo išgirstos ir įrašytos būtent tam skirtose kūrybinėse dirbtuvėse, organizuotose AA stovykloje Šventojoje. Šįsyk savo patirtimi dalinasi Ričardas ir Salvija.

Skiltyje „Specialisto žvilgsniu“ skaitytojai ras psichologės psichoterapeutės Raimondos Tomkevičienės interviu, kuriame kaip žvilgsnis iš šalies pateikiami atsakymai, pasvarstymai apie mūsų draugiją.

Tikimės, kad skyrelyje „Pasijuokime“ rasite, kas jus pralinksmins, o atnaujintas AA grupių susirinkimų Lietuvoje sąrašas leis greitai susirasti norimą vietą ir tinkamą laiką.

Taip pat primename, jog džiaugiamės kiekvienu gautu laišku ar atsiliepimu, ir kviečiame bendradarbiauti – siųsti savo pastebėjimus, pasiūlymus temoms el. paštu aapenktaskampas@gmail.com. Kurkime „Penktą kampą“ kartu!

Smagių skaitinių! Tebūnie mūsų susirinkimuose supratimas ir taika…

Antanas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP