Penktas kampas

1,30 

AA draugijos Lietuvoje dalijimosi
sveikimo patirtimi biuletenis

Nr. 65 2019 m. ruduo

šiame numeryje:

  • Tikrojo ryšio beieškant
  • Didžiausias prizas
  • Globos stebuklas
  • Mes su tavimi visados
  • “Penkto kampo” istorijos

kur galima įsigyti?

Šį leidinį ir kitą AA literatūrą lietuvių kalba galite įsigyti AA Tarnybos biure, pas regionų Tarnybų knygų platintojus arba teiraukitės artimiausioje AA grupėje

Kategorija:

Aprašymas

Tikrojo ryšio beieškant

Rudeninis „Penkto kampo“ numeris vėl siūlo susirinkti po tuo pačiu didžiuoju ąžuolu (kurį matėte ir vasarą) viršelyje, jau išdalinusiu savo lapiją žemei ir tvirtai remiančiu dangų savo šakomis. Apie ką kalbėsime šiame susirinkime, kokie pasisakymai ir tekstai mus lydės šįsyk?

Nors dėl ne itin didelės leidinio apimties negalime labai išsamiai ir plačiai aptarti, išstudijuoti visų svarbių pasirinktų temų, tačiau bent šiek tiek paliesti pagrindinius AA judėjimui svarbius dalykus tikrai įmanoma. Ankstesniuose teminiuose numeriuose skaitėme apie naujoką ir senbuvį, dabar atėjo metas bent užsiminti apie vieną iš galimų sąsajų tarp jų – globą, atpažinti su ja susijusias galimybes.

Bendravimas AA draugijoje turi įvairių pavidalų, o globėjo ir globotinio ryšys yra bene vienas svarbiausių ir subtiliausių gerosios patirties, sveikimo žinios ir vilties perdavimo būdų. Šia tema mintimis pasidalino Rasa ir Giedrius, nemažai globos ar globojimo nuotaikų galima atrasti 1989-aisiais Elenos N. iš Kanados rašytame laiške vienam iš mūsų judėjimo Lietuvoje pradininkų Romui O. Taip archyviniuose dokumentuose glūdinti istorija maitina mūsų draugijos šaknis ir kamieną, padeda mums susivokti, kokie saviti ryšiai mus sieja, pastiprina ir sutvirtina šių dienų įvykiuose.

Skiltyje „12×12“ savo patirtį aptaria AA nariai: apie II ir III žingsnius kalba Vaida, o apie III-iąją tradiciją pasakoja Žilvinas.

Viena iš svarbiausių žurnalo misijų – perteikti AA narių istorijas raštu. Jas redakcija renka ir vadinamosiose „Penkto kampo“ dirbtuvėse. Džiugu, kad galime pasiūlyti dvi istorijas (Editos ir Tomo) iš šiemetinių užsiėmimų, vykusių Šventosios stovykloje.

Šiame numeryje tęsiame pasakojimų ciklą, publikuojamą rubrikoje „Specialisto žvilgsniu“. Mintimis apie AA judėjimą, o taip pat ir globos sampratą, dalinasi Respublikinio priklausomybės ligų centro Vilniaus filialo „Minesotos“ programos socialinė darbuotoja Svetlana Volujevič.

Taip pat skaitytojas šiame „Penktame kampe“ atras nuolatiniu tapusį humoro skyrelį bei atnaujintą AA judėjimo Lietuvoje grupių sąrašą.

Redakcija primena, jog džiaugiasi kiekvienu gautu laišku ar atsiliepimu bei kviečia toliau bendradarbiauti – siųsti savo pastebėjimus, pasiūlymus temoms el. paštu aapenktaskampas@gmail.com, aktyviai dalyvauti „Penkto kampo“ dirbtuvėse. Labai lauksime.

Linkime atrasti šiame numeryje prasmingų tekstų, jaukumu ir šiluma apglobiančių minčių.

Gero skaitymo!

Antanas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

TOP