8.00 

Leidimo metai: 2018

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“

ISBN 978-9955-9889-8-4

Puslapių skaičius: 277

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Anoniminių alkoholikų draugijos Lietuvoje trisdešimtmečio istorija

Gyvenimo kelionėje bent kartkartėmis žmogui pravartu stabtelėti apsižvalgyti, atsisukti į nueitą kelią, šį tą prisiminti, papasakoti Dievui, sau ir kitam. Ne išimtis yra ir įvairūs žmonių sambūriai, bendruomenės, judėjimai. Ypač jei jų veikla trunka ne vienerius metus ir net ne dešimtmetį. AA Lietuvoje trisdešimtmečio jubiliejus kaip tik tampa puikia proga pabandyti bent iš dalies apžvelgti mūsų draugijos svarbesnius įvykius, parodyti, kad ji veikia, kaip ji veikia. Bėga metai, į AA ateina vis daugiau naujų, jaunų narių, tai džiugina. Deja, tam pačiam laikui pavaldūs ir išėjimo dėsniai – tarp mūsų jau nebėra AA Lietuvoje įkūrėjo, stinga ne vieno mūsų pirmeivio, senbuvio balso ir išminties.
Kai kurie įvykiai nepelnytai nuslenka užmarštin, jaunesniems gal ne visada sklandžiai pavyksta perimti anksčiau sukauptą patirtį, kai ko galbūt paprasčiausiai nebežinome… Tokie lūkesčiai jau tvyrojo tarp mūsų pakankamai ilgai, kad virstų tikru ilgesiu, o tas ilgesys suformuotų mintį sudėti bent dalį Anoniminių alkoholikų Lietuvoje istorijos į vieną leidinį. Knygą, kuri taip ir vadinasi: „AA Lietuvoje 1988 – 2018“…