Viešoji informacija AA draugijoje reiškia žinios perdavimą dar kenčiančiam alkoholikui, informuojant visuomenę apie AA programą. Tai darome savo iniciatyva palaikydami ryšį su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, supažindindami jas su AA programa ir veikla.
Žvelgdami į AA istoriją matome, kad bendradarbiavimas su specialistais yra neatsiejama mūsų Draugijos istorijos dalis, tačiau AA draugija ir jos žinia yra atskira ir skirtinga nuo kitų organizacijų informacijos, mūsų Draugija niekada nenaudotina perduoti jokiai kitai informacijai ar žiniai.
Tikimės, kad mūsų patirtis padės visiems, kas tuo nuoširdžiai domėsis ir gali būti lengvai prieinama kiekvienam, kas parodys nuoširdų norą sveikti. AA programa veikia, kai geriantys alkoholikai nori gauti pagalbą ir AA gali ją suteikti.
Tvirtai tikime, kad visos mūsų pastangos šioje srityje išreiškia mūsų didžiulį dėkingumą už blaivybės dovaną, taip pat mūsų žinojimą, kad už AA ribų taip pat yra daugybė žmonių, kuriems rimtai rūpi alkoholizmo problema.

LAIŠKAS ŽINIASKLAIDAI

Jei Jūs esate profesionalai ir norėtumėte daugiau informacijos apie mus, susisiekite:
AA Tarnybos biuras
Vytauto g. 33, Prienai 59124
Tel. Nr. +370 683 67786
El. paštas:  info@aalietuvoje.org