„AA Tarnavimo Žinynas“ – parankinė knyga skirta Anoniminių alkoholikų draugijos tarnaujantiems ar norintiems tarnauti įvairiuose draugijos Tarnybų lygmenyse nariams.

Aš esu atsakingas… Kuomet kažkur kas nors ieškos pagalbos, noriu, kad anoniminiai alkoholikai visuomet paduotų ranką. Ir aš esu už tai atsakingas.

Sveikimas, Vienybė, Tarnavimas – tai Trys priesakai, kuriuos draugijos įkūrėjai ir senbuviai perdavė visiems AA nariams. Kai šis palikimas buvo paskelbtas 1955 m. Sent Luiso suvažiavime, surengtame AA 20-ųjų metinių proga, daktaro Bobo jau nebebuvo tarp gyvųjų. Tačiau kalbėdamas jo, kitų senbuvių ir savo vardu, Bilas V. mums visiems perdavė AA tęstinumo ir plėtotės atsakomybę.
„Mūsų Dvyliktasis žingsnis – perduoti žinią – svarbiausias AA draugijos tarnystės veiksmas. Tai mūsų pagrindinis tikslas ir esminė egzistavimo priežastis. Todėl AA yra daugiau nei principų
rinkinys – tai veiklių alkoholikų organizacija. Mes privalome perduoti žinią; jei ne – sunyksime, o tie, kuriems nebuvo pasakyta tiesa, gali mirti.
Taigi AA tarnavimas yra bet kuri veikla, kuri padeda pasiekti kenčiantį bičiulį: pradedant Dvyliktuoju žingsniu, keliolika centų kainuojančiu telefono skambučiu ir kavos puodeliu, baigiant AA tarnybos biuro veikla šalyje bei pasaulyje. Visų šių veiklų suma ir yra mūsų Trečiasis – tarnavimo priesakas.
Tarnavimas – tai susirinkimo vieta, bendradarbiavimas su ligoninėmis ir intergrupių biurai, lankstinukai, knygos, įvairiausia žinios sklaida. Mums reikia komitetų, delegatų, tarnybos patikėtinių ir konferencijų.
Taip pat, nepamirškime, mums būtinos draugijos narių savanoriškos piniginės aukos.“