AA Pasaulinės Tarnybos leidžiama literatūra yra žinių ir patirties šaltinis sveikstantiems alkoholikams ir visiems, kurie nori sužinoti apie Anoniminių alkoholikų draugiją, jos istoriją ir veikimo principus.
AA Tarnyba Lietuvoje verčia ir leidžia tik Generalinės Tarnybos Konferencijos patvirtintą (aprobuotą) literatūrą, kuri atspindi AA draugijos grupių sąmonę.

Kodėl reikia skaityti AA literatūrą?
AA literatūra yra intelektualinis, emocinis ir dvasinis maistas, kuris padeda kiekvienam AA nariui:
1. Jaustis, kad priklauso Anoniminių alkoholikų draugijai.
Atsiversdamas knygą aš dalyvauju susirinkime, būnu tarp AA narių ir pasijuntu kaip didelės visumos dalelė.
2. Mokytis ir suvokti AA programą.
Iš pradžių mes stengiamės mokytis, o po to ir suvokti.
Štai keletas pavyzdžių, ko moko AA literatūra:
pažinti naują AA gyvenimo būdą;
padeda suprasti, kaip gyventi pagal Dvylikos Žingsnių programą;
pataria, kaip elgtis įvairiose AA gyvenimo situacijose, pvz.: kaip susirasti globėją, kaip padėti globotiniui, kaip įkurti naują AA grupę, kaip kalbėti apie AA su medikais, kaip bendrauti su žiniasklaida ir t. t.
Ką reiškia suvokti?
Suvokti – tai ieškoti atsakymų AA literatūroje, kuomet susiduriame su problemomis, kuomet ištinka įvairūs nesklandumai, kai nerimaujame, abejojame, kai išgirstame ką nors netikėto susirinkime ir pan. AA literatūra pataria, kaip pasielgti vienoje ar kitoje neįprastoje, sudėtingoje situacijoje.
3. Tobulėti.
Literatūra mums padeda dvasiškai tobulėti. Tai nepamainomas įrankis maldai ir meditacijai. Knygos mus lydi kelyje į emocinę blaivybę ir yra neišsenkantis išminties ir dvasinės patirties šaltinis.
4. Perduoti AA žinią.
Perduodami AA žinią dar kenčiantiems alkoholikams, mes turime būti ypač atsakingi ir stengtis šios žinios neiškraipyti. Tai daryti mums padeda gilus AA literatūros pažinimas, nes joje išsaugota tikroji žinios esmė.
5. Saugoti dvasinį AA paveldą.
AA knygų tekstuose užfiksuoti SVEIKIMO, VIENYBĖS, TARNAVIMO dvasiniai principai ir mes prisiimame mums patikėtą atsakomybę saugoti šį turtą.

AA leidinių lietuvių kalba galite įsigyti AA Lietuvoje E-knygyne,  AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje, iš intergrupių literatūros platintojų.

AA Tarnybos biuras leidinius siunčia Omniva paštomatu.
Dėl kitų pristatymo būdų kreipkitės el.paštu info@aalietuvoje.org arba telefonu Nr. +370 683 67786.

AA LEIDINIŲ LIETUVIŲ KALBA KATALOGAS