Anoniminių  alkoholikų  Vienuoliktoji  tradicija:  Mūsų  bendravimas  su  visuomene  grindžiamas  labiau  idėjų  patrauklumu negu įtikinėjimu. Žiniasklaidoje visada privalome išsaugoti asmens anonimiškumą.

Redaktoriams, reporteriams ir fotografams, radijo ir TV redaktoriams bei laidų rengėjams, pokalbių laidų vedėjams

Apie AA narių anonimiškumą

Mes, anoniminiai alkoholikai, branginame pagalbą, kurią daugelį metų gauname iš draugų, dirbančių žiniasklaidoje. Jūs padėjote išgelbėti nesuskaičiuojamą daugybę gyvenimų. Mes kreipiamės į Jus ir prašome toliau bendradarbiauti, išsaugant visuomenėje mūsų narių anonimiškumą.Todėl prašome, kad, kai pristatote AA narius

  • naudotumėte tik jų vardus,
  • nenaudotumėte atvaizdų (nuotraukų), iš kurių būtų galima atpažinti jų veidus.

Anonimiškumas yra dvasinis mūsų Draugijos pamatas, jis garantuoja mūsų narių sveikimo privatumą. Dažnai geriantis alkoholikas šalinasi bet kokios pagalbos, kuri gali atskleisti jo ar jos asmenį. Anoniminiai alkoholikai nėra susisieję su jokia organizacija, nors daug kas pritaikė AA Dvylika žingsnių savo reikmėms. AA išlaiko save patys, nepriima jokios pašalinės paramos; mes esame ne profesionalai ir siūlome tik savanorišką vieno alkoholiko pagalbą kitam. Viso pasaulio mums palankios žiniasklaidos dėka į mūsų Draugiją rado kelią daug alkoholikų. Jūs padėjote tai padaryti – už tai Jums dėkojame.

Jei Jūs esate profesionalai ir norite gauti daugiau informacijos apie mus, susisiekite:
AA Tarnybos biuras
J.Basanavičiaus a. 16, Birštonas 59211
Tel. Nr. +370 683 67786
El. paštas:  info@aalietuvoje.org