1.50 

Leidimo metai: 1995

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „The AA GROUP …where it all begins“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

Puslapių skaičius: 43

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Kaip viskas prasideda? Kaip veikia grupė? Kaip ją įkurti?
Pirmojoje koncepcijoje sakoma: AA Pasaulinė tarnyba didžiausią atsakomybę ir aukščiausią autoritetą visada turi patikėti visos Draugijos kolektyvinei sąžinei.

AA grupė  – sprendžiamasis Draugijos balsas
Anoniminiai Alkoholikai buvo pavadinti organizacija, kur viskas apversta aukštyn kojomis, nes „AA Pasaulinė tarnyba didžiausią atsakomybę ir aukščiausią autoritetą patiki grupėms – ne patikėtiniams, Generalinės tarnybos tarybai ar Generalinės tarnybos biurui Niujorke“ („Dvylika Pasaulinės tarnybos koncepcijų“).
Visos AA draugijos struktūra yra tokia, kokią ją formuoja pavienės grupės ir jų sąmonė, ir tai, kaip kiekviena iš tų grupių tvarko savo veiklą. Kaip raibuliavimo efektas tai sklinda per visą AA draugiją. Taigi mes esame sąmoningi ir individualiai atsakingi už savo blaivumą, o kaip grupė – už tai, kad AA žinia būtų perteikta kenčiantiems alkoholikams, kurie į mus kreipiasi pagalbos.

Ši brošiūra yra parengta kaip AA grupės parankinė informavimo priemonė ir pasiūlymų knyga, bet ne kaip nurodymai, ką kas turi daryti. Tai yra papildas „AA Tarnavimo žinynui“ ir kitai literatūrai; joje detaliau nagrinėjami įvairūs grupės reikalai.
Kad būtų lengviau naudotis, brošiūra apima keturias svarbiausias temas: 1) kas yra AA grupė; 2) kaip grupė veikia; 3) grupės santykiai su visuomene; 4) kaip grupė bendrauja su visa AA draugija.