1.00 

Leidimo metai: 2001

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Is AA for you?“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

Puslapių skaičius: 6

Kaina:  mažiausias internetu parduodamas kiekis – 10 egz.  (Vieno egz. kaina AA Tarnybos biure, AA grupėje, regiono AA tarnyboje – 0,10 €.)

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Dvylika klausimų į kuriuos tik jūs pats galite atsakyti.

Tik Jūs pats galite nuspręsti, ar norite būti Anoniminių alkoholikų Draugijos nariu, – jei galvojate, kad tai Jums gali padėti. Mes susibūrėme į draugiją, kadangi nebegalėjome kontroliuoti savo gėrimo.
Mes vis dar negalėjome prisipažinti, kad niekuomet nebegalėsime gerti saikingai. Po to išgirdome iš AA narių, kad esame ligoniai. Sužinojome, kad daugybė žmonių lygiai kaip ir mes kenčia dėl kaltės, baimės, vienatvės, beviltiškumo jausmo. Sužinojome, kad šie jausmai mus lydi dėl to, kad mes sergame alkoholizmu.
Mes pasistengėme suvokti, ką alkoholis mums padarė. Čia pateikiame keletą klausimų, į kuriuos pabandėme sąžiningai atsakyti. Jei į keturis ar daugiau klausimų atsakėme TAIP, reiškia, esame giliai įklimpę į bėdą dėl girtavimo. Dabar pažvelkite į save. Atminkite, kad nėra jokios gėdos pripažinti, kad turite tokių rūpesčių.