1.50 

Leidimo metai: 2014

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Members of the Clergy Ask About Alcoholics Anonymous“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

Puslapių skaičius: 16

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Leidinyje pateikiami dažniausiai dvasininkų užduodami klausimai apie AA ir atsakymai į juos.

Anoniminiai alkoholikai nėra religinė organizacija. Tačiau AA yra labai dėkinga daugelio tikybų atstovams, kurie bičiuliškai palaikė draugiją nuo pat jos įkūrimo 1935 metais.

Šios draugijos šerdis yra supratimas ir pakantumas – supratimas, ką AA, kaip draugija gali, ir ko ne, pakantumas silpnumui tų draugijos vyrų ir moterų, kurių dvasinės viltys galbūt pranoksta jų žmogiškąsias galias.

Neatitiktų tikrovės mitas, kad visi AA nariai yra dvasiškai pabudę. Taip pat yra daug neišpažįstančių religinių doktrinų. Tačiau nesuskaičiuojama daugybė AA narių – įskaitant ir tuos, kurie nepaklūsta doktrinoms, – teigia pajutę dalyvavimo, globos, pasitikėjimo, meilės galią perkeisti.

Kaip jau sakėme, AA viliasi, kad ir ateityje visi dvasininkai padės kuo galės, kartu rūpinantis alkoholiko sveikimu.

Daugelis dvasininkų gerai žino apie AA nesektantišką, nereliginę sąjungą, ir jos pastangas padėti alkoholikams liautis gerti ir gyventi sveiką bei produktyvų gyvenimą. Jie žino, kad pagrindinių religijų vadovai išreiškė savo paramą AA programai; jiems žinoma, kad ir tarp jų yra tokių, kurie rado atsakymą atėję pas AA dėl savo asmeninio girtuokliavimo problemų.

Šiame leidinyje pateikiami dažniausiai dvasininkų užduodami klausimai apie AA. Jo tikslas yra trejopas:
Pirma, AA pripažįsta esanti skolinga daugeliui davasininkų, kurie padėjo ir toliau padeda alkoholikams;
Antra, tikimasi, kad medžiaga, pateikta toliau, taps naudingu įvadu į AA draugiją tiems, kurie dar neturėjo progos susipažinti;
Trečia, atsakydami į dažniausiai dvasininkų užduodamus klausimus, mes išreiškiame apibendrintą AA asmeninę patirtį, stiprybę ir viltį.