1.00 

Leidimo metai: 2013

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Problems Other Than Alcohol “ (A.A.W.S. Inc. leidus)

Puslapių skaičius: 4

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Turbūt nėra baisesnės kančios už tą, kurią sukelia priklausomybė nuo narkotikų, ypač morfino, heroino ir kitų. Šie narkotikai sujaukia protą, o siaubinga abstinencija nualina kenčiančiojo organizmą. Lyginant su priklausomaisiais nuo narkotikų ir jų kančiomis, mes, alkoholikai, esame „saugesni“. Besaikis migdomųjų vartojimas taip pat gali būti žalingas. AA draugijoje yra narių, kurie nuostabiai atsigavo atsikratę abiejų – ir butelio, ir adatos. Taip pat yra daugybė kitų, kurie buvo arba iki šiol tebėra pažeisti kvaišalų, lygiai kaip ir naujų rūšių raminamųjų.

Vadinasi, ši įvairių formų priklausomybės nuo narkotikų problema gali paliesti mus visus. Ji kelia giliausią susirūpinimą ir užuojautą. Aplinkui matome daugybę vyrų ir moterų, bandančių būtent tokiu būdu spręsti savo problemas, ar, tiksliau, bėgti nuo jų. Daugelis AA narių, ypač tų, kurie kentėjo nuo šios priklausomybės, šiandien klausia: „Kaip mūsų draugijoje ir už jos ribų galėtume spręsti su narkotikais susijusias problemas?“