6.00 

Leidimo metai: 2011

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Alcoholics anonymous comes of age“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

ISBN 978-9955-9889-6-0

Puslapių skaičius: 350

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Trumpa AA istorija

Leidinys skirtas visiems, kurie nori sužinoti, kaip susikūrė AA draugija, kaip atsirado jos trys pagrindiniai priesakai – Sveikimas, Vienybė ir Tarnavimas, kaip draugija augo ir skleidėsi jos siunčiama žinia pasaulyje. Anoniminių alkoholikų veikla nušviečiama plačiai ir iš vidaus.
Pirmojoje knygos dalyje panoramiškai apžvelgiamas istorinis suvažiavimas Sent Luise, kurio metu Anoniminių alkoholikų draugija paskelbė apie savo brandą ir prisiėmė visišką atsakomybę už visus sprendimus.
Antrojoje dalyje skelbiamos trys redaguotos ir praplėstos vieno iš AA įkūrėjų – Bilo V. – kalbos, pasakytos Sent Luiso suvažiavimo metu ir skirtos trijų pagrindinių priesakų – Sveikimo, Vienybės ir Tarnavimo – atsiradimo istorijai.
Trečioji dalis skirta AA draugų, plačiai žinomų savo srityse, kalboms. Tai daktaras psichiatras Haris M. Tjebo; daktaras V. V. Baueris iš Amerikos medikų asociacijos; jezuitas tėvas Edvardas Daulingas; Episkopalinės bažnyčios dvasininkas Samuelis M. Šumeikeris ir ponas Bernardas B. Smitas, advokatas iš Niujorko ir buvęs Anoniminių alkoholikų Visuotinės tarnybos pirmininkas. Šie bičiuliai pasakoja apie savo bendradarbiavimą su Anoniminiais alkoholikais, indėlį į draugijos vystymąsi ir dėsto savo požiūrį į šios draugijos ateitį.