5.00 

Leidimo metai: 2015

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „TWELVE CONCEPTS FOR WORLD SERVICE by Bill W.“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

ISBN 978-9955-9889-7-7

Puslapių skaičius: 136

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

„Dvylika pasaulinės tarnybos koncepcijų“ aiškina AA pasaulinės tarnybos struktūrą. Jos atskleidžia, kaip ši struktūra vystėsi, kol tapo tokia, kokią turime šiandien, jose smulkiai aptariama patirtis ir argumentacija, kuriomis remiasi mūsų dabartinė veikla. Tad šių „Koncepcijų“ tikslas – išdėstyti, kodėl mūsų tarnyba yra tokios struktūros, kad labai vertinga praeities patirtis ir iš šios patirties išmoktos pamokos niekada nebūtų pamirštos ar prarastos.
Kiekviena nauja AA pasaulinės tarnybos darbuotojų karta visai teisėtai norės patobulinti Koncepcijų veikimą. Be jokios abejonės, ateityje išaiškės nenumatytų dabartinės struktūros trūkumų. Atsiras naujų tarnybos reikmių ir bėdų, todėl gali būti neišvengiami struktūriniai pokyčiai. Tokie pakeitimai turi būti atliekami, o nenumatytų atvejų turi būti nedelsiant imamasi.
Ir vis dėlto turime suvokti, kad pokyčiai nebūtinai lemia pažangą. Esame tikri, kad kiekviena nauja pasaulinės tarnybos darbuotojų grupė susivilios išbandyti pačias įvairiausias naujoves, kurios dažnai, deja, beveik nieko neduoda, tik priverčia kankintis, kartojant praeities klaidas. Todėl svarbus šių „Koncepcijų“ tikslas – aiškiai pateikti praeityje įgytą patirtį ir užbėgti už akių panašiems pasikartojimams. O jei vis dėlto atsirastų klaidingų nukrypimų, šios „Koncepcijos“ taptų patikima priemone grįžti prie normalios veiklos, išvengiant daugybės metų klaidžiojimo ieškant to, kas jau seniai atrasta.