5.00 

Leidimo metai: 2008

Leidėjas: VšĮ „LAAT Patikėtinių taryba“. Versta iš „Daily Reflections“ (A.A.W.S. Inc. leidus)

ISBN 978-9955-9889-2-2

Puslapių skaičius: 383

Anoniminių alkoholikų literatūros taip pat galite įsigyti AA Tarnybos biure, artimiausioje AA grupėje,  intergrupėje bei didžiuosiuose knygynuose.

Kategorija:

Aprašymas

Anoniminių alkoholikų apmąstymų knyga kitems AA nariams

Šis leidinys pradėtas rengti rekomendavus 1987 m. Visuotinės tarnybos konferencijai, siekiant patenkinti Draugijos seniai subrendusį poreikį turėti apmąstymų rinkinį „šiai dienai“, apimantį visus kalendorinius metus.
Kiekvieno datuoto puslapio viršuje peteikiama citata iš kurio nors šaltinio: Bilo V. mintys iš Anoniminių alkoholikų, Dvylika žingsnių ir Dvylika tradicijų, AA subręsta, Kaip tai mato Bilas, Geriausios Bilo mintys; daktaro Bobo – iš Daktaras Bobas ir gerieji senbuviai, taip pat iš kitos AA konferencijos aprobuotos literatūros.
Po kiekviena citata yra asmeninis kurio nors AA nario apmąstymas citatos tema. Kreipusis į visą AA draugiją gauta daugiau nei 1300 tekstų. AA nariai, kurių mintys įtrauktos į knygą, nėra profesionalūs rašytojai ir kalba, žinoma, ne Draugijos, bet savo vardu – tiesiog vienas AA narys kalba kitam AA nariui.
Šio bendradarbiavimo rezultatas – knyga, kurioje daugiausia dėmesio skiriama Trims priesakams: Sveikimas, Vienybė, Tarnavimas; tai atliepia mūsų Preambulę, kurioje sakomas, kad „AA draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis“.
Knygos Kaip tai mato Bilas pratarmėje Bilas V. sako, kad šie rašiniai „galėtų padėti AA nariams apmąstyti, skatinti grupes diskutuoti, visus daugiau skaityti mūsų literatūrą“. Neradome tinkamesnių žodžių leidinio Kasdieniniai apmąstymai įžangai.